Знайдіть чотири послідовні натуральні числа,якщо відомо,що добуток другого та четвертого з них на

33 більший , ніж добуток першого та третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаварина Эля.

Це : 15,16,17,18. 16*18=288, 15*17=255, 288-255=33