Знайдіть чотири послідовні натуральні числа, якщо відомо, що добуток третього і четвертого чисел

більший за добуток першого і другого на 102.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Объяснение:

n; n+1; n+2; n+3 чотири послідовні натуральні числа

(n + 2)(n + 3)=n(n + 1) + 102

n² + 2n + 3n + 6 = n² + n + 102

4n = 102 - 6

4n = 96

n = 96 : 4

n = 24

n + 1 = 25

n + 2 = 26

n + 3 = 27

О т в е т : 24; 25; 26; 27