Знайти 4 послідовних числа якщо відомо добуток 3 та 4 чисел більший від добутку 1 та 2 на 34


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Таня.

Числа х, (х+1), (х+2), (х+3).

За умовою задачi

(x+2)(x+3)-x(x+1)=34

x^2+3x+2x+6-x^2-x=34

4x=34

x=34/4

x=8,5