Розв'яжіть рівняння 3(x+2)2−2x−4=0 . У відповідь запишіть значення меншого кореня.


Ответы на вопрос

Отвечает Борченко Милана.

3(х+2)2-2х-4=0

(3х+6)2-2х-4=0

6х+12-2х-4=0

6х-2х+12-4=0

4х+8=0

4х=-8

х=-2