Спростіть вираз 1 (9+3x+x2 )(x-3)-x(x-4)(x+4) і знайдіть його значення якщо x=4


Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.
(9+3x+2x)(x-3)-x(x-4)(x+4)=9+5x*x-3-x(x²-4²)=
9+5*4*4-3-4(4²-4²)=29*4-3-4=-87