Знайдіть суму шести перших членів геометричної прогресії(bn) : -2;4;-8


Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.

\tt q=\cfrac{b_2}{b_1}=\cfrac{4}{-2}=-2\\ \\ \\ S_6=\cfrac{b_1(1-q^n)}{1-q}=\cfrac{-2(1-(-2)^6)}{1-(-2)}=\cfrac{-2(1-64)}{3}=\cfrac{-2(-63)}{3}=42