Підкидають гральний кубик двічі. Знайдіть ймовірність того ,що в сумі випаде менше ніж 5 очок


Ответы на вопрос

Отвечает Якшин Юра.

Перечислим варианты, 1-1, 1-2, 1-3, 2-2, 2-1, 3-1

6 вариантов, а всего вариантов 6*6= 36

из этого следует 6/36= 1/6