Одна сторона прямокутника в 3 рази більша за другу, а периметр прямокутника дорівнює 96 см.Знайдіть

сторони прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Нехай одна сторона - х см, інша 3х. За означенням периметра:

(х+3х) *2=96

2х +6х=96

8х=96

х=12

Отже, одна сторона = 12, інша - 3*12= 36

Відповідь: 12, 36