1. У пеналі лежать 12 ручок, з яких 5 сині. Яка ймовірність того, що вибрані навмання 3 ручки

виявляться синіми?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шацкая Юля.

Способів вибрати 3 синіх  ручки з 5   С₅³

Всього варіантів вибрати 3 ручки С₁₂³

Тоді ймовірність P=С₅³ /С₁₂³

P=5!/(3!*2!)=12!/(3!*9!)= 10/220=1/22=1/22≈0,045