Подайте число 60 у вигляді суми двох додатніх чисел, щоб їх добуток був найменшим. Отправить

номер 60 в виде суммы их двух положительных чисел, так что бы их продукт являлся самым маленьким

Ответы на вопрос

Отвечает Мехавых Валерия.

Ответ: 60 = 30 + 30.

Объяснение:

Нехай 2 додатні числа будуть х і у. Тоді їх сума x+y = 60 ⇒ y=60-x

Розглянемо функцію: f(x) = xy = x * (60 - x) = 60x - x²

Графіком квадратичної функції є парабола, вітки якої напрямлені вниз, звідси точка вершини параболи досягає мінімуму

x = -b/2a = 60/2 = 30

y = 60 - 30 = 30

Отже, 60 = 30 + 30.