Запишіть три перших члени числової послідовності, яка задана формулою Xn= 3n²( в квадраті)+2n-9

напишіть з поясненям, дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Гришков Александр.

Ответ:

Объяснение:

xn = 3n² + 2n - 9.

x1 = 3 + 2 - 9 = -4

x2 = 3*4 + 2*2 - 9 = 5

x3 = 3*9 + 2*3 - 9 = 24