Записати 3 перших члени числової послідовності, що задана формулою xn =3n²+2n-9​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Александр.

x_{n}=3n^{2}+2n-9\\\\x_{1} =3*1^{2}+2*1-9=3+2-9=\boxed {-4}\\\\x_{2}=3*2^{2}+2*2-9=3*4+4-9=12-5=\boxed7\\\\x_{3}=3*3^{2}+2*3-9=3*9+6-9=27-3=\boxed{24}