При якому значенні a пара чисел(1;-3) є розв'язком рівняння. 1)2х-7у=а,2)6х-ау=4?


Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Кирилл.

1 )2х-7у=а

підставляємо значення х та у згідно умови (1; -3)

маємо:

2*1-7*(-3)=а

2+21=а

а=23

2)6х-ау=4

6*1-а*(-3)=4

6+3а=4

3а=4-6

3а=-2

а= -2/3