У ящику лежать 8 червоних і 4 сині олівці . Яка ймовірність того що навмання взявши олівець буде

червоним.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазиев Данил.

Всього олівців - 12

Червоних - 8

P(a) = 8/12 = 2/3

Відповідь : 2/3