Сума третини першого числа і половини другого дорівнює 33. Якщо від половини першого числа відняти

третину другого то отримаємо 17. Знайдіть ці два числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорихина Лада.

Ответ: 54  и  30.

Объяснение:

Пусть первое число - х, а второе число - у.       ⇒

(x/3)+(y/2)=33 |×12        4x+6y=396

(x/2)-y/3=17  |×18           9x-6y=102=306

Суммируем эти уравнения:

13x=702  |÷13

x=54    ⇒

4*54+6*y=396

216+6y=396

6y==180  |÷6

y=30.