Перший члее арифметичної прогресії дорівнюе -4, а її різниця дорівнюе 2 Скілбки треба взяти

перших членів прогресії,щоб їх сума дорівнювала 84

Ответы на вопрос

Отвечает Солушкин Влад.

Ответ:

Объяснение: n=12.

a₁=-4       d=2        Sn=84     n-?

Sn=(2*a₁+(n-1)*d)*n/2=84  |×2

(2*(-4)+(n-1)*2)*n=168

(-8+2n-2)*n=168

(-10+2n)*n=168

2n²-10n-168=0   |÷2

n²-5n-84=0    D=361      √D=19

n₁=12         n₂=-7  ∉.