Розв'язати задачу склавши систему рівнінь.У кошику 46 яблук і груш.Яблук на 12 більше,ніж

груш.Скільки яблук та груш у кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Горват Дарья.

Ответ:

Объяснение: возьмём груши за х, а яблоки х+12, составим уравнение

х+х+12=46

2х+12=46

2х=34

х=17

значит груш 17, а яблок 17+12 = 29 ( т.к х+12)