Перший елемент деякої геометричної прогресії b1=2, ії другий елемент b2=4.Укажіть число, яке може

бути елементом цієї прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Бузоверя Лиза.

b₁ = 2

b₂ = 4

b₂ = b₁ * q

q = b₂ : b₁ = 4 : 2 = 2

b₃ = b₂ * q = 4 * 2 = 8

b₄ = b₃ * q = 8 * 2 = 16

b₅ = b₄ * q = 16 * 2 = 32 и так далее