Розв'язати систему рівнянь (з розв'язком, можна не з повним поясненням) 17у-2х= 68 5у-х=7


Ответы на вопрос

Отвечает Веренич Кристина.

\left \{ {{17y-2x=68} \atop {5y-x=7\; |\cdot (-2)}} \right.\; \oplus \; \left \{ {{17y-2x=68} \atop {7y=54}} \right. \; \left \{ {{17\cdot \frac{54}{7}-2x=68} \atop {y=\frac{54}{7}}} \right.\; \left \{ {{2x=\frac{918}{7}-68} \atop {x=\frac{54}{7}}} \right. \\\\\\\left \{ {{y=\frac{442}{7\cdot 2}} \atop {y=\frac{54}{7}}} \right.\; \left \{ {{y=\frac{221}{7}=31\frac{4}{7}} \atop {x=7\frac{5}{7}}} \right.\\\\\\Otvet:\; \; \Big (7\frac{5}{7}\; ;\, 31\frac{4}{7}\Big )\; .

Отвечает Хаскина Вероника.

Відповідь: х = 31 4/7, у = 7 5/7