Спростіть вираз (2a-3b)^(2)-(3a+2b)


Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Рамал.

(2a-3b)^2-(3a+2b)=(2a)^2-2 \cdot 2a \cdot 3b +(3b)^2-3a-2b=\\=4a^2-12ab+9b^2-3a-2b

Більше тут нема чого спростити. Ви часом не загубили показник степіня в другої скобки?