Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо добуток двох менших чисел на 14 менший від добутку

двох більших.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гура Коля.

Відповідь: 6; 7; 8.

Нехай є три послідовних натуральних числа а-1, а та а+1.

За умовою

а(а+1) - а(а-1) = 14

а²+а-а²+а=14

2а=14

а=7.

Шукані числа 7-1=6;  7;  8.

Отвечает Самарская Ангелина.

Смотри....................