Для переможців інтелектуального конкурсу планується виділити призовий фонд від 42 до 55 тис. г.о.

для придбання електронних книг за ціною 3200 г.о. Скільки цих гаджетів можна придбати на заплановану суму , якщо в разі закупівлі більше ніж 11 гаджетів діє знижка 15 відсотків на кожну одиницю

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарина.

1) 3200 : 100 · 15 = 480 (г.о.) - скидка 15%;

2) 3200 - 480 = 2720 (г.о.) - цена книги со скидкой;

3) 55000 : 2720 = 20 (ост. 600).

2720 · 20 = 54400 (г.о.) - стоимость 20 гаджетов со скидкой;

4) 42000 < 54400 < 55000 - по условию задачи.

Вiдповiдь: 20 гаджетiв можна придбати на заплановану суму.