Знайдіть значення виразу x/y якщо y/x=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Неркоев Алишер.

\frac{y}{x}=2

1:\frac{y}{x}=1:2

1*\frac{x}{y}=\frac{1}{2}

\frac{x}{y}=0,5

Ответ:  \frac{x}{y}=\frac{1}{2}=0,5