легковий автомобіль проїхав 450 км, а вантажний - 350 км за той самий час точка з якою швидкістю

їхав легкові . З якою швидкістю їхав легковий автомобіль, якщо його швидкість на 20 км за годину більша за швидкість вантажного автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Паникаровская Аня.

Пусть х км/ч - скорость легкового автомобиля, тогда (х - 20) км/ч - скорость грузового автомобиля. Уравнение:

450 : х = 350 : (х - 20) - это пропорция

450 · (х - 20) = х · 350 - свойство пропорции

450х - 9000 = 350х

450х - 350х = 9000

100х = 9000

х = 9000 : 100

х = 90

Вiдповiдь: 90 км/год.