Упростите выражение: a) a(b + 3) + b(a + 3) – 3(a + b);б) 2(х - у) + 6(у – x) – (4х – 4у);в) a(b

+ c) – b(a + с) – с(a + b);г) m(n – l) + n(I – m) + l(m — n).​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Алексей.

a) =ab+3a+ab+3b-3a-3b=2ab

б) =2x-2y+6y+6x-4x+4y=-8x+8y=-8(x-y)

в) =ab+ac-ab-bc-ac-bc=-2bc

г) =mn-ml+nl-mn+lm-nl=0

Объяснение:

Там просто треба було розкрити дужки, порахувати, скоротити)))