один з робітник виготовив 96 деталей за 6 годин а інший 45 деталей за 2,5 години за скільки годин

вони виготовлять 119 деталей працюючи разом

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Карина.

Ответ:

3,5 год

Объяснение:

1. 96÷6=16- перший робітник виготовить деталей за 1 годину

2. 45÷2,5=18- другий робітник виготовив деталей за 1 годину

3. 18+16=34- разом робітники виготовлять деталей за 1 годину

4. 119÷34=3,5

Відповідь: за 3,5 години робітники виготовлять 119 деталей