Сызықтық функция f(x)=1,8x+l формуламен берілген. Егер f(3)=8,2 болса, l мәнін табыңдар.

ПОМОГИТЕЕЕЕ!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубарева Эвелина.

Ответ:l=2,8

Объяснение:

f(x)=1,8x+l

1,8×3+l=8,2

5,4+l=8,2

l=8,2-5,4

l=2,8