Який многочлен необхідно винести за дужки у виразі щоб у дужках залишилась різниця квадратів 20

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамет Алибек.

Ответ: 5a

Объяснение:

5a³-20ab²=5a(a²-4b²)

В скобках - разность квадратов: a² - 4b² = (a - 2b)(a + 2b)