10 років тому батько був старший від сина у 10 разів ,а через 22 роки батько буде старший від сина

лише вдвічі. Скільки років кожному з ним?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Ответ:

50 лет и 14 лет

Объяснение:

(x-10)/(y-10)=10

(x+22)/(y+22)=2

x+22=2*(y+22)

x+22=2y+44

x=2y+44-22

x=2y+22

(2y+22-10)/(y-10)=10

(2y+12)/(y-10)=10

2y+12=10*(y-10)

2y+12=10y-100

2y-10y=-100-12

-8y=-112

y=-112/(-8)

y=14 лет

x=2*14+22

x=28+22

x=50 лет