Знайдіть абсцису вершини параболи у=2х^2-12х+3


Ответы на вопрос

Отвечает Бец Арина.

Ответ:

3.

Объяснение:

y=2x^2-12x+3

x=-b÷2a=12÷4=3.

Отвечает Сергейчик Вероника.

Відповідь:

x = 3

Пояснення:

y = 2 {x}^{2}  - 12x + 3

Абсцису вершини параболи знаходиться за формулою:

x =  -  \frac{b}{2a}

Підставляємо значення:

x =  -  \frac{ - 12}{2 \cdot 2}  =   \frac{ 12}{4}  = 3