РЕШИТЕ ПОЖАЙЛУСТА!!! Функція задана формулою y=-2x+5 . Знайдіть значення функції, якщо значення

аргументу дорівнює 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Аня.

Ответ:  -5

Объяснение: у= -2х+5

При х=5    у= -2*5+5= -10+5= -5.

Отвечает Бадина Александра.

Ответ: y(5)=-2*5+5=5-10=-5. Всё просто.

Объяснение: