У магазин привезли крупи двох сортів, усього 1800 кг. після того як продали 60% 1-го сорту і 70%

2-го сорту, у магазині залишилось 640 кг крупи. скільки крупи 1-го і 2-го сорту окремо привезли в магазин? допоможіть будь ласка !!! 9 клас ❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Ответ:

Объяснение:

х - 1 сорт

1800-х  - 2 сорт

0,6х - 1 сорт

0,7*(1800-х) - 2 сорт

0,6х+0,7*(1800-х) = 1800-640

0,6х+1260-0,7х=1160

-0,1х=-100

0,1х=100

х=1000 кг - первого сорта

1800-1000=800 кг - второго сорта

Отвечает Токарев Данил.

Нехай x кг крупи першого сорту привезли в магазин, а y кг крупи — другого сорту. Тоді разом вони складають x + y = 1800.

Продали 60% першого сорту, отже, x - 0,6x = 0,4x кг залишилося. Продали 70% другого сорту, отже, y - 0,7y = 0,3y кг залишилося. Тоді разом вони складають 0,4x + 0,3y = 640.

Маємо систему лінійних рівнянь з двома змінними:

\left\{\begin{array}{ccc}x + y = 1800, \ \ \ \ \ \ \\0,4x + 0,3y = 640\\\end{array}\right

\left\{\begin{array}{ccc}x = 1800 - y, \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \\0,4(1800 - y) + 0,3y = 640\\\end{array}\right

720 - 0,4y + 0,3y = 640\\0,1y = 80\\y = 800

x = 1800 - 800 = 1000

Отже, у магазин привезли 1000 кг крупи першого сорту та 800 кг крупи другого сорту.

Відповідь: 1000 кг, 800 кг.