ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Із двох міст, відстань між якими 76 км, одночасно назустрічодин одному

виїхали два велосипедисти. Проїхавши певнучастину шляху, перший велосипедист зробив зупинку на39 хв, а потім продовжив рух до зустрічі з другим вело-сипедистом. Швидкість першого велосипедиста становить10 км/год, а другого — 12 км/год. Знайдіть відстань відміста, з якого виїхав другий велосипедист, до місця зу-стрічі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ: відстань від  міста, з якого виїхав другий велосипедист,

до місця зустрічі 45 км.

Объяснение:

39 хв.=(39/60) год.

Нехай  відстань від  міста, з якого виїхав другий велосипедист,

до місця зустрічі - х.    ⇒

(76-х)/10+(39/60)=х/12  |×60

6*(76-x)+(39/60)-5*x

456-6x+39=5x

11x=495  |÷11

x=45.