Автомобіль проїхав 6 годин з швидкістю 70 км/год та 4 години з швидкістю 90 км/год. Знайти середню

швидкість автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Федянин Владислав.

Ответ:

78 км/год

Объяснение:

Знайдемо весь шлях:

70×6+4×90=780(км)

Знайдемо весь час:

4+6=10(год)

знайдемо середню швидкість:

780÷10=78(км/год)