Дано 30 чисел, із них число 6 трапляється 10 разів, чис- ло 10 трапляється 12 разів і число 15 —

8 разів. Знайдітьсереднє арифметичне цих 30 чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курилов Саша.

 \frac{6 \times 10 + 10 \times 12 + 15 \times 8}{30} =  \\   =  \frac{60 + 120 + 120}{30}   =  \frac{300}{30}  = 10

Відповідь: 10