Знаменник геометричної прогресії дорівнює 4, а сума п'яти перших членів 341. Знайдіть п'ятий член

цієї прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

Ответ: 256

Объяснение:

q=4,  S5=341,  S5=b1(q^5-1) /q-1 ,  341=b1(4^5-1) /4-1,  3*341=b1*(1024-1),

1023=b1*1023,  b1=1,  b5=b1*q^4=1*4^4=1*256=256