При яких значеннях змінної значення многочленів 6х2 – 2 і 5 – х рівні?


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Объяснение:

6х²-2=5-х

6х²-2-5+х=0

6х²+х-7=0

D=1+168=169

x1=-1+√169/12=-1+13/12=-12/12=-1

x2=-1-√169/12=-1-13/12=-14/-12=7/6=1 1/6