Знайдіть суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії:3;9;15.....​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Виталя.

Ответ:

1143

Объяснение:

a1 = 3

a2 = 9

d = a2 - a1 = 9-3 = 6

Sn = (2a1 + d(n-1)*n)/2

S20 = (2*3+6(20-1)*20)/2 = (6+114*20)/2 = 1143