Відомо що а+b=5. Чому дорівнює значення а²+2аb +b²?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

а²+2ab+b²=(a+b)²

Поэтому при a+b=5

a²+2ab+b²=5²=25

Отвечает Клеймёнова Катя.

Ответ:

Объяснение:

a²+2ab+b²=(a+b)²        pri a+b=5

(a+b)²= 5²=25