Знайдітт суму перших 10 членів арифметичної прогресії якщо А1=2 А5=14​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ: S₁₀=185.

Объяснение:

а₅=а₁+4d;    14=2+4d;   4d=12;    d=3.

S₁₀= (2а₁+11d):2*10=(2*2+11*3)*5=(4+33)*5=37*5=185.