Автомобіль їхав 7 годин зі швидкістю 90 км/год та 5 годин зі швидкістю 60 км/год.Знайти середню

швидкість автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Ольга.

Ответ:

Объяснение:

1)7*90=630(км)- проїхав за 7 год.,

2)5*60=300(км) -проїхав за 5 год.,

3)630+300=930(км) - вся відстань,

4)7+5=12(год) -увесь час,

5)930:12=77,5(км/год) -середня швидкість автомобіля.