Функцію заданої формулою y = 2x - 4. Знайдіть значення функції,якщо значення аргументу дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ:6

Объяснение:

у=2х-4

При х=5   у=2*5-4=10-4=6.