Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії, якщо а1=6, а4=15​


Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Ваня.

Ответ:

Объяснение:

15=6+3d

d=3

a10=6+9*3=33

S10=(6+33)/2*10=195

Отвечает Кузьмин Андрей.

Объяснение:

а1=6

а4=15

S10=?

d=?

d=3

S10=195