№ 1 1. Записати коефіцієнти квадратного рівняння5х²-4х+7=0; 4х²+5=0 2. Розв’язати рівняння:

5х²-х=0; х²-4=0;х²+5=0; 4х²-9=0 (2х-7)² - 7(7-4х) = 0 3.Скласти квадратне рівняння, у якого першийкоефіцієнт 5, другий – 6, а вільний член дорівнює1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Буга Алевтинка.

1.

а=5

b=-4

c=7

a=4

b=0

c=5

2.

x(5x-1)=0

Відповідь: 0; 0.2.

(х-2)(х+2)=0

Ответ: -2;2.

х²=-5

Відповідь: немає коренів

(2х-3)(2х+3)=0

Відповідь: -1.5; 1.5.

4х²-28х+49-49+28х=0

х=0

Відповідь: 0.

3. 5х²+6х+1=0

Если будут вопросы – обращайтесь:) Отметьте, пожалуйста, как лучший ответ, если не сложно❤️