Катер пройшов відстань між пристанями за течією річки за 4год., а назад - за 6 год. Знайдіть

швидкість катера, якщо швидкість течії річки 1.5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

7,5 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість катера х км/год, тоді його швидкість за течією х+1,5 км/год, проти течії х-1,5 км/год.

4(х+1,5)=6(х-1,5)

4х+6=6х-9

2х=15;  х=7,5