Функція задана формулою у = 4х2 + 2х + 3. Знайдіть значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Трушина Валерия.

Оскільки значення функції - це у, то підставимо число 2 замість нього у функцію, отримаємо:

2=4х^2+2х+3

4х^2+2х+1=0

D=4-16=-12,

Оскільки дискримінант від'ємний, то графік функції у точці 2 не існує.