Знайдіть знаменник,третій і четвертий члени геометричної прогресії(Bn) якщо b1=5,b2=10​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Макс.

Ответ: q=2    b₃=20   b₄=40.

Объяснение:

b₁=5      b₂=10    q=?    b₃=?     b₄=?

q=b₂/b₁=10/5=2

b₃=b₁q²=5*2²=5*4=20

b₄=b₁q³=5*2³=5*8=40.