Функцію задано формулою у=3-5х. Знайдіть значення функції,якщо значення аргумента дорівнює -2 А 1

Б -2 В 13 Г 11

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорчук Саша.

на листочке всё написано)


Отвечает Иванченко Аля.

Ответ:

у=3-5х

А) y=-2

Б) у=13

В) у=-62

Г) у=-52

Объяснение:

у=3-5х

А ) y=3-5*1

    y=-2

Б) у=3-5*(-2)

   у=3+10

    у=13

В) у=3-5*13

   у=3-65

   у=-62

Г) у=3-5*11

   у=3-55

    у=-52