Сторони паралелограма дорівнюють7√3см і 1см, один з його кутів дорівнює 30°.Знайдіть більшу

діагональ паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Ксения.

Ответ: 13 см

Объяснение:

Дано :паралелограм ABCD

кут С=30°, BD=AC=7√3 cм, AB=CD=1 см

Знайти :BC

кутD=180°-30°=150°(за властивість кутів паралелограма)

За теоремою косинусів з трикутника BDC маэмо:

BC2(в квадраті) =CD2+BD2-2*BD*BC*cosD

 {x}^{2}  = 1 {}^{2}  +  ({7 \sqrt{3} )}^{2}  - 2 \times 7 \sqrt{3}  \times 1 \times  \cos(150)

x {}^{2}  = 1 + 147 - 2 \times 7 \sqrt{3}  \times ( -  \frac{ \sqrt{3} }{2} )

 {x}^{2}  = 148 +  \frac{2 \times 7 \sqrt{9} }{2}

x {}^{2}  = 148 + 7 \times 3

x { }^{2}  = 148 + 21

 {x}^{2}  = 169

x =  \sqrt{169}

x = 13