Знайдіть восьмий член і суму дванадцяти перших членів арифметичної прогресії, якщо а =15, а1 = 17


Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

a_8=17+15(8-1)\\a_8=122\\\\S_{12}=\frac{2*17+15(8-1)}{2} *12\\S_{12}=834